ÖVRIGT / Speglar / Spegel 17277096
nr 1727 7096
ram med genombruten dekor, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Kondition: slitage, skador, pastellagebortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:28:59
24/9 22:37:28
100 kr
26/9 14:48:07